Tataristan Kazan Şehrinde Bulunan Hoteller

tataristan-kazan-hotellerTataristan Kazan şehrine bir gezi yapmak istiyorsunuz ve uçak biletine ilk önce baktıktan sonra hemen Kazan şehrinde bulunan hotellere bakarsınız tabi tercihinize göre ve bütçenize göre hoteller veya hosteller bakmak istersiniz bizde bu konuda size tavsiyelerde bulunmak istiyoruz.

Tataristan Kazan şehrindeki hoteller genellikle şehrin merkezinde bulunmakta yani seçim yaparken aşağıda isimlerini sıralıyacağımız hotellere bakabilirsiniz.

Ramada Hotel ; Şehrin merkezinde yer alan bir hoteldir yani merkez tren istasyonuna 5 dk yürüyüş mesafesi bulunmakta ve buradan ister Moskova’ya ister Petersburg’a veya başka bir şehire gitme isterseniz bu tren istasyonunu kullanmanız gerekecektir. Hotel 4 yıldızlı olup 2014 yılında açıldığı için yeni ve temiz diyebiliriz odaları geniş ve güzel sigara içilen odalar seçeneğide bulunmakta hotelde. İngilizce akışkan olarak anlaşabileceğiniz personel çalıştırmaktadır.

Marriott Hotel ; Kazan kremlin yanında ve şehrin merkezine yürüyerek 5-10 dk mesafededir. Bu hotelde geniş ve temiz odaları bulunmakta. Marriot Hotel’den yürüyüş veya gezi amaçlı çıktığınızda şehrin eski yapılarının içersine girebilirsiniz eski tarihi dokusunu hissedebilirsiniz şehrin aynı zamanda hotel’e Kazansu nehri 5 dk yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Nehir çevresinde yapılmış olan yürüyüş yolunda keyfli vakit geçirebilirsiniz hem yürüyüş hemde akşam veya öğle yemeklerinizi bu yürüyüş yolunda yiyebilirsiniz. Akşamları ışıklandırmasıyla çok renklenen yürüyüş yolunda şehrin silüetini görebilirsiniz. Kazansu nehri içersinde 2016 yılında başlanan tekne turlarına katılabilirsiniz. Marriott Hotel hem tarihi sokaklara yakınlığı hemde şehrin neşeli eğlenceli kısmana yakınlığı ile canınız hiç sıkılmayacaktır. Kahvaltı ve fiyatlar gayet uygundur.

Nogay Hotel ; İstambul’da İstiklal caddesine benzeyen baumana caddesinin tam ortasında kalmaktadır. Şehir merkezinde yer alan hotel 2015 yılının yaz ayında açılmıştır odaları geniş ve temizdir. Hotele yakın olan buaman caddesinde yemek yerleri, eğlence yerleri ve alışveriş yerlerine çok rahat ve hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Bilyar Hotel ; Şehrin Merkezinde yer alan hotel biraz resepsiyon tasarımı Tatar dizaynını andırsada odalara çıkıldığında bu dizayndan uzaklaştığını görürsünüz. Hotel içersinde katlarda mescid yerleri bulunmakt. Milenyum parkı ve Kaban gölünü gören bir panaromaya sahiptir. Hotel uygun fiyatlı olup temiz ve geniş odalara sahiptir.

Grand Kazan Hotel ; Bu hotelde şehrin merkezinde yer almaktadır. Odaları geniş ve temizdir yalnız biraz sovyet tarzını arayanlar varsa bu hoteli tercih sebepleri olabilir. Şehrin merkezinde yer alan hotel yürüyerek bir çok noktaya ulaşabilirsiniz.

Korston Hotel ; Şehir merkezine yürüyerek 20 dk ulaşabilirsiniz taksi ile 5 dk sürmektedir. Şehir merkezine yürümek isterseniz bu Hotel’den şehrin tarihi sokakları ve binaları size eşlik edecektir. Korston hotelde 4 ve 5 yıldız seçenekleri bulunmaktadır. Yalnız 4 yıldız tarafı 5 yıldız tarafından daha yeni dizayna sahiptir.Odaları geniş ve temiz aynı zamanda panoramik cam vardır gece şehrin ışıklarını ve genişliğini görebilirsiniz. Hotelde 25. Katında panoramik bir bar kafe bulunmaktadır. Eğlence merkezi bu hotelde yer almaktadır.

Yazımızın devamı gelecek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir