Tataristan Kazan Hotelleri : Korston Hotel

Korston Hotel Tataristan’ın başkenti Kazan’da bulunmaktadır. Şehir merkezine yaklaşık araç ile 5 dakika yürüyüş olarak 20 – 25 dakika sürebilir, şehir merkezine yürüyerek gitmek isterseniz eski sokaklardan ve eski binaların içersinden geçiyorsunuz.

Korston Hotel’in 4 ve 5 yıldızlı olmak iki farklı yıldıza sahip kategorisi bulunmakta ve bu 4 ve 5 yıldız kategorileri aynı bınayı paylaşıyor ve farklı asansörlerle çıkılıyor. Hotel’de WTC ( World Trde Center ) olarakta geçmekte ve büyük konferans salonları bulunmaktadır. 4 Yıldız kategorisi 5 Yıldız’a göre daha yeni sayılır ve odaları oldukça geniş panoramik camlı odaları ile Kazan’a kuş bakışı bakabilirsiniz. Sabah kahvaltısı klasik olarak açık büfe Türkiye’den gelirseniz yiyebileceğiniz başlıca şeyler yumurta, yoğurt meyveli tabi, çeşitli ekmek ve poncikler ve nutella, reçel çeşitleride bulunuyor yani doyabilirsiniz.

Hotel’in 21. katında panoramik restoran kafe bulunuyor fiyatları tabi kişiye göre değişerek pahalı veya ucuz kaçabilir. Hotelin içersinde restoranlarda bulunmakta Özbek Mutfağı ve avrupa mutfağı bulunuyor en alt katında bulunan pizza kafesinde lezzetli bir yemek yiyebilirsiniz, aynı zamanda hotelin içersinde Mc’donalds bulunmakta ve alışveriş yerleride var para bozdurma için bankada bulunuyor. Gece klüpleride bulunuyor. Bu hoteli tercih ettiğinizde herşey sizin yanınızda olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir