Tataristan Kazan’da Hoteller : Ramada Hotel

Tataristan Kazan’daki hotel  tanıtımlarımıza Ramada Hotel bahse konu alacağız. Bu yazımızda ve diğer yazılarımızda Tataristan’da ve Kazan’daki hotel ve hostelleri tanıtacağız.

 

Tataristan Kazan’da Gezilecek Yerler ; Kazan Kremlin

Ramada hotel 4 yıldızlı statüsüye sahiptir. Hotel şehir merkezine yakın bir noktada yer alıyor aynı zamanda Kremlin istasyonuna yaklaşık 300 metre kadar mesafe bulunmaktadır ve tabi ki Kremlin’ede yürüme mesafesinde yer almakta aynı zamanda eğer tren yolculuğu ile bu şehre geliyorsanız veya tren yolculuğu ile Tataristan’dan başke şehirlere geçmek isterseniz Kazan merkez tren istasyonuna 50-100 metre mesafede yer almaktadır. Ramada Kazan hotel şehir içi taşımacılığı otobüs ve tranvay yoluna çok yakın bir mesefede bulunuyor. Tataristan Kazan’ın turistik mekanları arasında yer alan ve gelen turistlerin uğrak yeri Bauman caddesine yürüme mesafesinde bulunuyor .. Tukay meydanına ise bir 10 veya 15 dk yürüyüş ile gidebiliyorsunuz.

Bu Konuda İlginizi Çekebilir ; Korston Hotel

Hotel 2013 yılında açılmış olup odaları temiz geniş ve ferah olarak tasarlanmış. Açık büfe sabah kahvaltısı verilmekte ve resepsiyonda ingilizce olarak rahat bir şekilde konuşabilirsiniz.  Hotelde ücretsiz internet hizmeti var spor salonu ve kapalı otoparkı bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir