Tataristan Kazan restoranda öğle ve akşam yemek fiyatları

Tataristan’da restoranlar

Kazan’da restoranlarda yemek fiyatları kategoriye göre değişiyor. Çok iyi bir restoran isterseniz fiyatlar biraz size yüksek gelebilir öğün başına… Tatar yemekleri sunan isim yapmış olan iki adet restoran bulunmakta birisi Tugan Avulum diğeri ise Tatarskaya Usadba ikiside lezzetli yemekler sunuyor ve kaliteli servis hizmeti bulunmakta.

Tugan avulum ağaçtan yapılmış mimarisiyle çok güzel gözüküyor ve yemekleride o kadar çok pahalı değil.. Özellikle et yemekleri lezzetli diyebiliriz. Tatarskaya Usadba ise biraz daha lüks salonlara sahip ve daha üst standart bir servis hizmeti bulunmakta ve bu fiyatada yansıyor tabi ki…

Belki Bu Başlık İlginizi Çekebilir : Tataristan Kazan’ın en iyi ve kaliteli restoranları

Eğer ki ben normal bir yemek yiyeyim diyorsanız Medine restoranı önerebiliriz. Medine restoranda Tatar yemekleride bulunmakta ve aynı zamanda Helal yemek konsepti ile müşterilerine yemek sunmakta.

Bunun dışında Alan Aş ( yemek yeri ) bulunmakta, yemekleri şeçerek alabilirsiniz … ve fiyatlarıda çok uygun.

Belki Bu Başlık İlginizi Çekebilir : Tataristan’da turistik kafe

Kazan’da ortalama çorba, salata, ana yemek, çay, su, tatlı, ekmek şeklinde alacağınız bir yemek menüsü 30 ile 60 lira arasında olabilir öğün başına tabi bu restoran seçiminede bağlıdır. Kazan’da bir restorana oturduğunuzda ekmek ücretsiz olarak masanıza servis elimez dilim ücreti alınır bunu bağlı olarak Türkiye’de bir çok yerde su ücretsiz verilir ama Kazan’da maalesef… Ücrete tabidir. Çaya örnek verecek olursak poşet çay var demeleme bulamazsınız pek ve bu poşet çaylar tek seferlik çıkabilir tekrar almak isterseniz ücrete tabi olabilir ama sıcak su istediğiniz kadar alabilirsiniz.

Bu Başlık İlginizi Çekebilir : Tataristan mutfağı ve yemekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir