Kazan’da Avrupa mutfağı lezzetleri : La Famiglia İtalyan restoranı

 Kazan’da yerel lezzetler tabi önceliğimiz çünkü buraya gelirken kültürünün yanında yerel yemek çeşitlerinide test etme ve tanımaya geliyoruz. Eğer değişiklik olması için Avrupa mutfağından da bir öğle veya akşam yemeği yemek isterseniz Kremlevskaya Naberezhnaya’da Kazan Su nehri kenarında bulunan La Famiglia İtalyan restoranını tavsiye edebiliriz ve bu bölgede bir dizi restoran yan yana bulunuyor menüleri ve fiyatlarına bakarak seçiminizi yapabilirsiniz. Yemeğinizi yedikten sonra yürüyüş yolu bulunan Kremlevskaya Naberezhnaya’da hoş vakit geçirip yürüş yapabilirsiniz.

Restoran La Famiglia İtalyan mutfağı ağırlıklı çalışıyor ve yemekleride bir o kadar lezzetli tabi bunun yanında restoranın çalışanlarıda güler yüzlü ve hızlı bir şekilde isteklerinize cevap verebiliyor. Restoranın iç dizaynı bir hayli hoş ve şık ponoramik cam sayesinde Kazan Su nehri manzarası eşliğinde yemeğinizi yiyebilirsiniz. Menüsü çok ağır olmayan ve bir o kadarda lezzetli aynı zamanda da fiyat olarak çokta yüksek olmayan modern bir restoran.

İtalya mutfağı deyince aklımıza ilk pizza gelir ve bu restoranda da bolca çeşit pizza bulabilirsiniz. Pizzalar özel bir fırında odun ateşinde pişiyor bir o kadar da lezzetli bir şekilde servis ediliyor… Birde menüde ıspanaklı mantı diyebileceğimiz bir menü bulunuyor zeytin yağı sosu ile geliyor ince hamur içersinde ıspanak var lezzetli bir yemek olarak sizlere tavsiye edebiliriz. Restoran’da bir çok yemek çeşiti bulunuyor. Eğer ki bir gün olarak Avrupa mutfağı isterseniz gidebileceğiniz bir adres.

Yazımızın sonunda da belirtmek isterim eğer ki Tataristan’a geldiyseniz mutlaka yerel lezzetleri tadın çünkü Avrupa mutfağı ile ilgili restoranları Türkiye’de de bulabilirsiniz ama bir Tatar mutfağı çeşitliğini Türkiye’de bulmanız sayısı az olduğundan zor. Buralara gelmişken hem Tatar hemde Rus mutfağını test edin.

Restoran : Kremlevskaya Naberezhnaya’da bulunuyor ve kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir