Tataristan’da tur firmaları : Size yardımcı olmak isteyecek firma Kazan Travels

Tataristan gezilerinizde sizlere yardımcı olabilecek bir tur firmasını tanıtmak istiyoruz ve bu konuda her türlü yardım, bilgiyi alabileceğiniz Kazan Travels firması Tataristan’da yapacağınız her türlü gezi ve etkinliğe ev sahipliği yapabilecek potansiyele sahip.  İster bireysel isterseniz de grup olarak sizlere Tataristan aynı zamanda Rusya bölgesinde kültürel gezi programları sunabilir.

Kazan Travels firması yetkilileriyle yapmış olduğumuz görüşmede Türkiye’den gelen bir çok gruba hizmet sunduklarını ve ağırlı olarak kültürel turlar gerçekleştirdiklerinden bahsettiler. Kültürel turlara örnek olarak Tatar geleneksel yaşamları, yemek kültürleri gibi organizasyonlar düzenlediklerini söylediler. Bizlerinde ilgimizi çeken diğer bir etkinlikleri ise bir Tatar köyüne gidip orada yerel yaşamı canlı olarak görmenizi sağlıyorlar. Kazan Travels yetkilileri Tataristan turlarında tercih edilen gün sayısının 5 gece 4 gün olduğunu ve bu sürenin yeterli olduğunu belirtiler. Örnek tur programı ise; birinci gün Kazan şehir turu tarihi yerler, ikinci gün Türklük ve İslamın en önemli yer olarak kabul edilen Bolgar şehri turu, üçüncü gün Siviarsk adası turu, dördüncü gün ise Tatar külürünü yansıtan canlı olarak şahit olabileceğiniz Tatar köyü etkinliği klasik programlarını bu şekilde sunuyorlar.

Firma yetkilileri aynı zamanda Türkçe olarak hizmet vermekte ve anlık olarak sizlere Türkçe olarak cevap verebilmekteler. Bunun yanı sıra Petersburg, Moskova ve Kazan bağlantılı üç şehir turu, Sibirya turu diğer özerk bölgelerin yakınlı olması sebebiyle Mari-el ve Çuvaşistan cumhuriyet bağlantılı Tataristan turları düzenliyorlar.

Sizlerde ister bireysel isterseniz grup olarak düzenliyeceğiniz Tataristan veya Rusya turları için Kazan Travels firmasını tercih edebilirsiniz.

Detaylı bilgi : http://turkey.kazantravels.ru  veya tatkazantravels@mail.ru adresinden göndereceğiniz mail ile anlık ve hızlı olarak eklemek gerekirse Türkçe olarak cevap vermekteler. Bunun yanı sıra whatsapp üzerinde de hizmet vermekteler +79625632236 nolu numaradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir